Hemeltjelief bij Caro | Ezinge |  +31 (0) 6 421 325 46

Hemeltjeliefbijcaro

award sticker    award sticker  Film en smaak    Vakantiehuizen in de natuur   badge nominated tulips

 

 

 

Film en Smaak 

 

   Film en smaak

Samen met bekende en onbekende mensen een bijzondere FILM kijken in een mooie ambiance en daarbij heerlijk genieten van SMAAK? Dat kan!

 

Rond 18.00 uur verwelkomen we jullie met een heerlijk drankje en kan er een plekje uitgezocht worden: het voorgerecht wordt opgediend!

 

Daarna start de film: in de pauze wordt het hoofdgerecht geserveerd! Tijdens de tweede pauze volgt het dessert!

 

 

Welke FILM en uit welk land afkomstig blijft een verrassing! In ieder geval koken we een 3-gangen menu overeenkomstig het land!

 

Kosten voor deze avond zijn € 31,50 p.p., dat is inclusief een welkomstdrankje, de FILM en het bijpassende SMAAK menu (exclusief drankjes).

 

Bijpassend wijnarrangement € 10,00 p.p. - BOB wijnarrangement € 5,00 p.p.

Wijn € 3,50 per glas

Pilsner (& 0.0) € 2,50 per glas

Frisdrank (& light/zero) € 2,00 per glas

 

Film en Smaak staat gepland op de volgende data, aanvang om 18.00 uur: 

Boek hier je Film en Smaak

Uiteraard alles vers gemaakt met lokale streekproducten en bijpassende wijnen!

 

Brengt jou tot grote hoogte op het platteland